0 256 211 61 43-44-46

Haber Detay

Aydın 4. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

Aydın 4. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

Aydın 4. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

Aydın 4. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı açıldı 

Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı' na Aydın Ticaret Borsası Standımızda AYTB Laboratuvar Hizmetleri A.Ş olarak katılımımızı gerçekleştirdik. Stantta Laboratuvar Müdürümüz Burcu KESER görev alarak katılımcılara Doğru zeytinyağının nasıl olması gerektiği konusunda tadım yaptırarak bilgi vermesinin yanı sıra gıda üzerine yapılan analizler ve laboratuvarımız hakkında da detaylı bilgi vermiştir.

Aydın Tarım Gıda ve Hayvancılık fuarının 4.’sü bu yıl ilk defa Fatih Kapalı Pazaryeri’nde açıldı. 12 Aralık Cumartesi akşamına kadar açık kalacak fuara bu yıl 180 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Açılışta konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın’da yaşanan fuar alanı sıkıntısını Aydın Tekstil Alanı’nı fuar alanı yaparak çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Aydın Ticaret Borsası ve Kobi Fuarcılık işbirliğiyle Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Aydın Valiliği, TOBB, KOSGEB, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler Belediyesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın Sanayi Odası, Aydın Ticaret Odası, Efeler Ziraat Odası, Aydın Makine Mühendisleri Odası, Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, TÜMSİAD ve Ziraat Mühendisleri Odasının destekleriyle açılan fuarda tarım ekipmanlarının yanında tarım ve gıda ürünleri tanıtımı yapılıyor.
Fuara Aydın Vali Yardımcısı Kadir Sertel Otçu, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Ticaret Borsası, Ticret Odası Sanayi Odası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Başkanı Ömer Özmen, oda ve çeşitli kurumların başkan ve temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Protokol üyeleri ile birlikte stantları tek tek dolaşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu firma temsilcileri ile görüşüp sergilenen makine ve gıda ürünlerini inceledi.

Devamı...

« Ana Sayfaya Dön

Diğer Fotoğraflar

Yukarı