0 256 211 61 43-44-46

Haber Detay

AYTB Laboratuvar Hizmetleri A.Ş Olivetech Fuarında

AYTB Laboratuvar Hizmetleri A.Ş Olivetech Fuarında

AYTB Laboratuvar Hizmetleri A.Ş Olivetech Fuarında

AYTB Laboratuvar Hizmetleri A.Ş Olivetech Fuarında
Bu yıl 6. sı gerçekleşen Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarında Laboratuvarımız hem laboratuvar tanıtımı hemde doğru zeytinyağı anlatımıyla ön plandaydı. 
6. Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknoloji Fuarı açılışına, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Ülgen , Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Rıza Uyar ve Mustafa Akdam, Genel Sekreter Çimen Mutlu katıldı. Aydın Ticaret Borsası standında Borsa üyelerinin markalı zeytin, zeytinyağı, zeytinyağlı sabun ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, yerli ve yabancı ziyaretçilere Uluslararası Zeytin Konseyi (International Olive Council / IOC ) tarafından akredite olan Aydın Ticaret Borsası Tadım Paneli Panel Başkanımız Burcu KESER, Tadım Uzmanlarımızdan Nazan ELGÜN, Renan TUNALIOĞLU tarafından zeytinyağı tadımı yaptırılarak, kaliteli zeytinyağında olması gereken özellikler hakkında bilgiler verildi. Yine Yrd. Doç Renan Tunalıoğlu KÖY TV' nin yapmış olduğu bir röportajda detaylı bilgiler vermiştir. 

Yine laboratuvar personellerimizden Tahir DAVAS, Ayhan BAYAR, Mücevher DENKER, Mustafa SÖNMEZ standımızda görev alarak katılımcılara laboratuvarımız hakkında bilgiler vermişlerdir. 

Fuarda görev alan arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Devamı...

« Ana Sayfaya Dön

Diğer Fotoğraflar

Video

Yukarı