0 256 211 61 43-44-46

Haber Detay

Laboratuvarımız YÖREX FUARI' nda

Laboratuvarımız YÖREX FUARI' nda

Laboratuvarımız YÖREX FUARI' nda

Laboratuvarımız YÖREX FUARI' nda

Aydın Ticaret Borsası, İstanbul Ticaret Borsası ve Rize Ticaret Borsası ürünlerini ortak stantta tanıtıyor. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde, Antalya Ticaret Borsası tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen, Türkiye'nin en büyük yerel ürün fuarı Antalya Expo Center' da açıldı.

Aydın Ticaret Borsası, İstanbul Ticaret Borsası ve Rize Ticaret Borsası olarak 3 kardeş borsanın birlikte hazırlamış olduğu stantta Laboratuvarımızı temsilen Laboratuvar Müdürümüz ve Panel Başkanımız Burcu KESER görev aldı. Standa gelen katılımcılara Doğru zeytinyağı nasıl olmalıdır ve yöresel ürünlerimizin özellikleri konusunda bilgiler verildi. Özellikle diğer stantlarda kendi yöresel ürünlerini teşhir eden katılımcıların ürünlerimizin özelliklerini hangi analizlerle belirleyebiliriz soruları yanıtlandı.

Stantda aynı zamanda fuarı ziyaret eden  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ağırlandı ve yöresel ürünlerimizin tadına bakıldı. Tüfenkci ve Hisarcıklıoğlu'na Aydın Kestanesi Aydın İnciri hediye edildi.

Ortak standımızda Aydın Kestanesi, Aydın Kestanesinden üretilen Kestane Şekeri, Kestane unu, Aydın İnciri, Yamalak kabası, Memecik zeytini, Aydın Zeytinyağı, Aydın Künarı (çamfıstığı), Pamuk, Zeytinyağlı Sabun, Cin Mısır (popcorn) ürünlerinin teşhiri ve tanıtımı yapıldı. Birçok ürün tanıtımının yanı sıra Efeler tarafından yapılan görsel sunum ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. 

Devamı...

« Ana Sayfaya Dön

Diğer Fotoğraflar

Yukarı