0 256 211 61 43-44-46

Haber Detay

TRAVEL TURKEY İZMİR Turizm Fuar & Konferansı

TRAVEL TURKEY İZMİR Turizm Fuar & Konferansı

TRAVEL TURKEY İZMİR Turizm Fuar & Konferansı

Laboratuvarımız özverili ve kaliteli çalışmlarını göstermek amacı ile Aydın valiliği' nin hazırlamış olduğu stantta yerini almış ve Zeytinyağı konusundaki bilgilerini fuar katılımcılarına aktarmıştır. Travel Turkey İzmir 2013 Fuarı’ nda yer alan Aydın standı, en çok ziyaret edilen bölümler arasında yer aldı.
Travel Turkey İzmir 2013 Fuarı, İzmir Basmane Fuar alanında başladı. Açılışını Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan’ın yaptığı Travel Turkey İzmir 2013 Fuarı’na Aydın Valiliğini temsilen Vali Erol Ayyıldız, Kültür ve Turizm İl Müdürü Nuri Aktakka ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ahmet Demir katıldı.
Fuar başlangıcından itibaren büyük ilgi gören Aydın standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin başta olmak üzere tüm ziyaretçilere standın organizasyonu hakkında bilgi verilerek Aydın Ticaret Borsası’nın hazırladığı kuru incir, zeytinyağı ve zeytin gibi tarımsal ürünler ikram edildi. Ayrıca ziyaretçilere zeytinyağı tadımı yaptırılarak, kaliteli zeytin yağı belirleme yöntemi hakkında Aydın Ticaret Borsası’ndan Laboratuvar Teknik Müdürü Burcu Keser ve Genel Sekreter Çimen Mutlu tarafından bilgi verildi. Fuarda Aydın Valiliği’nce hazırlanan Aydın il geneli ile Kuşadası, Didim ve Davutlar Millipark broşürleri ve Aybalım kabak tatlısı büyük beğeni topladı

Devamı...

« Ana Sayfaya Dön
Yukarı