Kalite Politikamız

·  Bu Politika AYTB Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Laboratuarları Müdürü yetkisi altında hazırlanmıştır. Kalite Politikasının amacı, Laboratuarlarının test/analiz faaliyetlerinin güvenilirliğini arttırmak, müşterilerinin ürünlerinin yurt içinde ve yurt dışında kabulünü mümkün kılmaktır.

·  AYTB Yönetimi, EN ISO/IEC 17025:2005 – Deney ve Kalibrasyon Laboratuarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar – Uluslararası Standardı’nın gereklerini karşılayan bir düzey ve kalitede müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

·  Laboratuar yönetimimiz ve tüm personelimiz yapılan tüm çalışmalarda tarafsızlık ilkesine bağlı olarak hareket etmeyi ve müşterilerine ait gizli bilgilerin ve tescilli hakların korunmasında, analiz sonuçlarının elektronik olarak muhafaza edilmesi ve müşterilere iletilmesinde gizliliği prensip edinmiştir.

·  AYTB Laboratuar Yönetimi; testleri uygulayan personelinin yeterliliğini, uluslararası kabulü/tanınırlılığının ispatı olan akreditasyonun tüm şartlarını öğrenerek etkin bir şekilde uygulamaya geçirmesini ve yönetim sisteminin sürekli gelişimini sağlayarak akreditasyonun devamlılığını sağlamayı taahhüt eder.

·  Kalite politikamız ;yetişmiş personellerle, tarafsızlık ilkesi içerisinde, gizlilik prensibine dayanarak ve uluslararası metotlar kullanılarak en uygun şartlarda analizleri gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm personelin Politikayı okuması, anlaması ve Politikaya uyması beklenir. Bu Politika tüm personelin ve müşterilerin talebinde, bilgilerine açıktır.

Kategoriler

We understand the importance of approaching each work integrally and believe in the power of simple.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)